آموزش کافی شاپ
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه مرغ بومی
ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
مخازن پلي اتيلن
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :barfabco
تاريخ: 1395/10/7  ساعت: ۰۹

ويژگي مخازن پلي اتيلن
از نظر شيميايي پلي اتيلن يك ماده خنثي مي باشد كه مهمترين خصوصيت آن اين است كه باعث ميشود براي نگهداري موادي مانند آب آشاميدني كه مشخصات زيست محيطي و بهداشتي نظير بو و خواص(با گذشت زمان) و عدم تغيير مزه براي آن بسيار مهم است بهترين انتخاب باشد.
همچنين مخازن پلي اتيلن قابليت استفاده در صنايع غذايي را به علت food grade بودن، دارا مي باشد.
مخازن پلي اتيلن در برابر خوردگي نسبت به مخازن فلزي كاملا مقاوم است و همچنين وزن كم تري نسبت به مخازن فلزي دارد كه در نتيجه نصب و جابجايي مخازن پلي اتيلن آسان و راحت مي باشد.
در استخرها و مخازن بتني نشتي و تبخير آب وجود دارد كه آب ممكن است دچار آلودگي شود و ازنظر بهداشتي سالم نيست و همچنين اين مخازن قابل جابجايي نيستند و ثابت اند . درحاليكه در مخازن پلي اتيلن اين مشكلات وجود ندارد و براحتي قابل جابجايي مي باشد.
مخازن پلي اتيلن از 3 يا 4 لايه تشكيل شده كه يك لايه دربرابر اشعه آفتاب در مخازن پلي اتيلن تعبيه شده و مقاوم است و لايه ديگر باعث از رشد جلبك در مخازن جلوگيري ميكند و همچنين در مخازن پلي اتيلن چهار لايه ، در برابر سرما و گرما يك لايه فوم عايق وجود دارد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :barfabco
تاريخ: 1395/8/26  ساعت: ۱۲

 امروزه با افزايش روز افزون جمعيت در جهان و روبرويي با مشكل كمبود آب ، مخازن پلي اتيلن به منظور نگهداري و ذخيره آب ، بسيار پر اهميت شده اند.

 

مخازن ذخيره آب در انواع و گونه هاي مختلفي و به منظور نگهداري مايعات مختلف توليد مي شوند .برخي از انواع مخازن ذخيره آب شامل مخازن پلي اتيلن ، مخازن ذخيره آب فلزي ، مخازن ذخيره آب پي وي سي و ... مي باشند.

 

هر كدام از مخازن ذخيره آب نام برده داراي ويژگيهاي خاص و توانايي هاي خاص و مختلف براي نگهداري آب و ساير مايعات مي باشند.

 

مخازن پلي اتيلن از ساير مخازن ذخيره آب مقرون به صرفه تر و به مراتب داراي عمر طولاني تري مي باشند.

 

همچنين اين نوع از مخازن ذخيره آب داراي وزن كمتري نسبت به ساير مخازن ذخيره آب بوده و از نظر ضخامت و ساختار ، منسجم تر و يكدست تر از ساير انواع مخازن ذخيره آب مي باشند.

 

مخازن ذخيره آب و مخازن پلي اتيلن

 

 

:
برچسب‌ها:

[ ]